Młodzież ZSOiT na Narodowym Czytaniu w LCK

czytanie 2023Dnia 09.09.2022r. przed Lipskim Centrum Kultury rozpoczęła się dwunasta edycja akcji Narodowe Czytanie. W tym roku na czytaniu wykorzystano powieść Elizy Orzeszkowej pt. ”Nad Niemnem”.
W imprezie wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, świata kultury oraz mieszkańcy powiatu lipskiego. W wydarzeniu tym uczestniczyła również młodzież z Ukrainy i Kazachstanu, która rozpoczęła naukę w ZSOiT w Lipsku. Spotkanie to było żywą lekcją dla nowo przybyłych uczniów z zagranicy, okazją do kontaktu z polską kulturą i literaturą, z którą w przyszłości zetkną się na lekcjach języka polskiego w szkole.
 

 

 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagranicznestan powietrza

 fundusze1

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

 

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip