Konkurs literacki

konkurs-recyt-2015Uczennica III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych - Katarzyna Walczyk przystąpiłą do konkursu literackiego popularyzującego sylwetkę wybitnego polskiego filozofa Mieczysława Krąpca.

W pierwszym etapie należało napisać pracę na temat "Dobre działanie stanowi dobrego człowieka". Wdrugim etapie Kasia przedstawiła w Gimnazjum nr 3 w Lublinie prezentację na temat "Tylko dobro, które jest rzeczywistym dobrem całej społeczności i zarazem każdej jednostki żyjącej w tej społeczności można nazwać dobrem wspólnym". Kasia, jako świetna recytatorka i odznaczająca się dobrą dykcją osoba, szybko zdystansowała 19 kontrkandydatów i zdobyła zasłużone wyróżnienie. Nagrody zostaną wręczone 8 maja na KUL-u.

Uczniowie ZSP Lipsko od lat biorą udział w tym konkursie. Jeden raz udało nam się zdobyć I miejsce. Przed laty zwyciężyła Marta Żurek.

Uczniów przygotowuje Anna Mejzner.


praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagranicznestan powietrza

 fundusze1

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

 

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip