Finalistki konkursu "Ojciec Krąpiec – filozof i pedagog"

krapiec-konkurs-2014

28 kwietnia 2014 r. w Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława Alberta Krąpca OP w Lublinie odbył się II etap Wojewódzkiego Konkursu "Ojciec Krąpiec – filozof i pedagog", w którym wzięły udział nasze pierwszoklasistki.

Dwie uczennice klasy I A: Joanna Wypchło oraz Agata Świergiel przedstawiły swoje refleksje i prezentację multimedialną na temat "Człowiekiem jako osobą nie można manipulować do swych celów, człowiek sam jest celem". Wyniki zostaną ogłoszone 8 maja.
Opiekę nad uczennicami obejmowała Anna Mejzner.
Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie we współpracy z Fundacją Deo et Patriae im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP oraz Katolickim Uniwersytetem Lubelskim im. Jana Pawła II.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagranicznestan powietrza

 fundusze1

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

 

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip