Przekazanie Ognia

przekazanieognia 20227 listopada uczniowe  ZSOiT wzieli udział w przekazaniu Ognia Niepodległości z Kostiuchnówki w kościele do okolicznych samorządów i instutucji. Rowerzyści,  którzy go wiozą , jak co roku , odpoczywają w naszym internacie. Warto dodać, że to już po raz 20. wyruszyła Sztafeta Rowerowa ,,Ogień Niepodległości''.

W piątek, 5 listopada, na cmentarzu legionowym w Kostiuchnówce harcerki i harcerze z Hufca ZHP Zgierz (Chorągiew Łódzka ZHP) rozpalili ogień Niepodległości, który przywiozą do Warszawy na obchody na obchody Święta 11 listopada.

 

 

 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip