Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2022-06-23-bgk is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DZIECI KAPITANA NEMO W NASZEJ SZKOLE - KOLEJNY SUKCES PROJEKTOWY

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2022-06-23-bgk is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

fundacjabkg 2022Miły akcent na zakończenie roku szkolnego. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lipsku znalazł się na 11 miejscu w Polsce i otrzyma blisko 15 tys. z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego na realizacje projektu informatycznego.

Będą ciekawe zajęcia, nowe roboty i jedyna w Polsce stała wystawa poświęcona prekursorowi polskiej informatyki - Jackowi Karpińskiemu. Wystartowało do projektu dziesiątki polskich szkół, 30 dostało dofinansowanie, Fundacja BGK przeznaczyła na realizację projektów 419 998,00 zł brutto. Jest to kolejny sukces projektowy naszej szkoły w roku szkolnym 2021/22.

 

{zspgaleria}2022-06-23-bgk{/zspgaleria}

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip