Dzień Szkoły bez Przemocy 21 września 2021

Dnia 21 września w naszej szkole odbyła się integracja klas liceum, technikum i szkoły branżowej z klasami ósmymi ze Szkoły Podstawowej im. Antoniego Gustawa Bema w Lipsku, z okazji „ Dnia Szkoły bez Przemocy”.

Uroczystości rozpoczęły się apelem pamięci. Następnie uczniowie klas średnich z Kazachstanu dokonali krótkiej prezentacji o swoim kraju. Dzień był pełen atrakcji. Można było brać udział w konkurencjach takich jak: testy wiedzy, quizach, turnieju e-sportowym oraz tworzenie plakatów o tematyce profilaktycznej. Ponadto młodzież szkoły podstawowej uczestniczyła w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowywali smaczne batony- granole. Najlepsi uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Przed szkołą Policja oraz Straż Pożarna rozstawiły namioty w których można było dowiedzieć się ciekawych informacji o ich zawodach. Dzień zakończyliśmy wspólnym tańcem – Belgijką. Atrakcją było również posmakowanie tradycyjnych  kazachskich pączków – bausaków upieczonych samodzielnie przez uczniów. Na pożegnanie uczniowie klas ósmych otrzymali szkolne kalendarze.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip