Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

olimpiadawiedzy 2021Celem Olimpiady Wiedzy o Prawie  i Wymiarze Sprawiedliwości organizowanej  przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie jest propagowanie wiedzy z zakresu prawa cywilnego, odpowiedzialności karnej małoletnich, ochrony praw konsumentów, prawa w sieci, prawa autorskiego, prawa samorządowego, zagadnień ustrojowych.

Zagadnienia odnoszą się  także  do szeroko rozumianej interdyscyplinarnej wiedzy ogólnej.
     Uczniowie naszej szkoły: Paulina Bednarska, Patrycja Łapińska, Wiktoria Puton, Amelia Kąkol, Zuzanna Gozdur, Szymon Michalec, Marcin Skaliński oraz Jakub Sikorski wzięli udział w I etapie olimpiady. Tylko bezbłędnie rozwiązanych 50 pytań dawało możliwość awansu. Do II etapu olimpiady zakwalifikował się Szymon Michalec, uczeń klasy II LOP.
     Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a Szymonowi gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki II etapu.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip