Fundusze Europejskie

fundusze 2020Dzięki funduszom europejskim uczniowie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku nabyli nowe umiejętności i kompetencje zawodowe, a także rozwinęli umiejętności interpersonalne.

Szkolne pracownie kształcenia zawodowego zyskały nowy sprzęt i pomoce dydaktyczne. Projekt wart ponad 979 tys. zł. otrzymał dofinansowanie ponad 877 tys. zł., z czego ponad 783 tys. zł to środki unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, a blisko 94 tys. zł to środki z budżetu państwa. Za wdrażanie środków z programu regionalnego odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Więcej informacji na https://www.funduszedlamazowsza.eu/

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip