WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2020/2021

wybory 2020 kopiaWyjątkowa sytuacja spowodowała, iż wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2020/2021 odbyły się on-line na Platformie TEAMS. Każdy uczeń oraz nauczyciel mógł oddać swój głos na jednego z pięciu kandydatów.

Byli nimi: Agata Cebula kl II LO, Karol Szymański kl.I TI, Patrycja Wójcik kl.III TŻ, Natalia Zająć kl. II TŻ oraz Oliwia Pęksyk kl.ITŻ. W wyniku głosowania w dniu 13 listopada największą liczbę głosów zdobyła Agata Cebula, a tym samym została Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji programu wyborczego

 

wybory 2020

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip