APEL Z OKAZJI DNIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

apel11.11 2020W dniu 10 listopada 2020 roku odbyła się akademia z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Uroczystość ta miała charakter nietypowy. Odbyła się online na platformie Teams z udziałem wszystkich nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lipsku.

Jej organizatorami byli: Renata Boniatowska, Elżbieta Mierzejewska, Agnieszka Winiarczyk oraz Marek Łata. Spotkanie rozpoczęło się  o godz. 11:11 od wysłuchania hymnu państwowego. Następnie uczniowie: Natalia Zając, Roksana Skotarek, Aleksandra Zbroś i Wojciech Krawczyk przedstawili krótki montaż       słowno- muzyczny upamiętniający dzień odzyskania niepodległości. Uroczystość uświetniły utwory poetyckie i pieśni patriotyczne. Elementem urozmaicenia były kadry filmu ukazujące działania wielkich Polaków na drodze do wolności po 123 latach niewoli.  Apel miał na celu wzmocnić postawę patriotyczną uczniów naszej szkoły tak, by byli wierni tradycjom narodowym.

apel.11.11

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip