MIESZKAŃCY INTERNATU WYBRALI SAMORZĄD

wyboryinternat 2020W dniu 22 października 2020 roku społeczność internatu zebrała się wspólnie, aby wybrać nowy samorząd. Głosowało 72% wszystkich mieszkańców. W skład komisji wyborczej weszli wicedyrektor  p. Marek Łata i wychowawca p. Tadeusz Pękała.

Mieszkańcy internatu mieli możliwość zagłosowania na każde z trzech stanowisk:
I Przewodniczący
  1 Daniel Sajnóg- 83%
  2 Agnieszka Matysiak- 17%
II Zastępca przewodniczącego
  1 Artur Pęksa-  77%
  2 Maja Zubrzycka- 23%
III Skarbnik
  1 Natalia Zając - 77%
  2 Martyna Kluczyk- 23%
Po oficjalnym ogłoszeniu wyników głosowania p. Marek Łata pogratulował nowemu samorządowi. Jeszcze tego samego dnia cała trójka wybrała, w porozumieniu z wszystkimi mieszkańcami sekcje: Sanitarno-Ekologiczną, Kulturalno-Oświatową, Sportowo-Obronną, Artystyczno-Dekoracyjną oraz  Graficzno-Piśmienną, a także zorganizowała grupę e-sportu.

Natalia Zającpraktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip