ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ – ŚLUBOWANIE W DZIEŃ PATRONA

slubowanie 2020W dniu 16 października odbył się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej połączona z Dniem Patrona i Ślubowaniem uczniów klas pierwszych. Na początku uroczystości dyrektor szkoły powitał gości – Ks. Kanonika Henryka Jagiełę oraz całą społeczność szkolną, a także wręczył nauczycielom nagrody za szczególne wyniki w pracy edukacyjnej.

Otrzymali je : Anna Niedziela, Anna Mejzner, Ewa Żabicka, Agnieszka Jędra, Robert Celuch, Monika Michalec, Lucyna Stępnikowska. Nagrodę Starosty Lipskiego za 100% wyniki uczniów na egzaminie zawodowym, otrzymała p. Grażyna Pękała. Następnie odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na sztandar ślubowali wyróżnieni uczniowie: Natalia Durak, Paulina Jarosz (Techniku Żywienia i Usług Gastronomicznych), Jakub Jamka i Bartłomiej Wójcik (Technikum Informatyczne), Jakub Sałek i Bartłomiej Łaski (Szkoła Branżowa). Po ślubowaniu obejrzano krótki film przypominający postać patrona - Jana Pawła II oraz jego przesłanie do młodzieży. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali oryginalne maseczki antywirusowe przygotowane dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. „Maseczkowy pokaz mody” po czerwonym dywanie  zaprezentowały modelki i modele z klasy II LOg i II LOp. Uroczystość przygotowali wychowawcy klas pierwszych: Katarzyna Lidak, Ewa Żabicka i Piotr Więcław. Część artystyczną wraz z uczniami klas drugich przygotował Marek Łata. Uroczystość prowadził przewodniczący samorządu Wojciech Krawczyk, który złożył życzenia nauczycielom i powitał klasy pierwsze w imieniu społeczności szkolnej. Delegacje uczniów złożyły kwiaty i zapaliły znicze przed Miejscem Patrona i Tablicą Upamiętniającą Pomordowanych Nauczycieli. Uroczystość odbyła się z zachowanie zasad bezpieczeństwa.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip