Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

rozpoczecieroku 2020W maseczkach, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i dystansu fizycznego rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie poszczególnych klas zjawili się o różnych godzinach - 9.00, 10.00 i 11.00 przed budynkiem.

Po krótkim przemówieniu dyrektora szkoły i dezynfekcji rąk, weszli do szkoły różnymi wejściami, do wyznaczonych  sal lekcyjnych. Na spotkaniach z wychowawcami zostali zapoznani m.in. z regulaminem funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Uczniowie w ciągu najbliższych dni będą wchodzili do szkoły różnymi wejściami, odbywali lekcje w wyznaczonych na stałe pracowniach, dezynfekowali ręce oraz nosili maseczki w przestrzeniach wspólnych szkoły.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip