Nowe pomoce na nowy rok szkolny

laptopy 2020

Nasza szkoła otrzymała 29 laptopów z dwóch projektów edukacyjnych. Mobilna pracownia internetowa, to nagroda w wygranym konkursie OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lipsku.

Jest to 16 laptopów w mobilnej szafie wraz z oprogramowaniem. Natomiast w ramach programu "Zdalna szkoła” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lipsku szkoła otrzymała 13 laptopów. Pomoce będą wykorzystywane w pracy edukacyjnej w nowym roku szkolnym.

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip