POŻEGNANIE MATURZYSTÓW ON – LINE

pozegnaniematurzystow 2020W dniu 24 kwietnia zakończył się rok szkolny 2019/20 dla uczniów klas maturalnych.

Obowiązujące w czasie epidemii koronawirusa  przepisy, uniemożliwiły zorganizowanie tradycyjnej uroczystości pożegnania klas III liceum i IV technikum. Zakończenie edukacji odbyło się on – line z wykorzystaniem  aplikacji Teames, dzięki której odbywa w szkole zdalne nauczanie. O godzinie 13.00, w czasie wirtualnego spotkania  połączyli się nauczyciele i uczniowie. Maturzystów pożegnał dyrektor M. Mejzner, składając także gratulacje uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.  Następnie głos zabrali wychowawczynie klas maturalnych – Katarzyna Lidak i Dorota Puton, które w ciepłych i emocjonalnych  słowach wspominali lata nauki w szkole. W imieniu maturzystów głos zabrała uczennica klasy III LO Julia Puton, dziękując wychowawcom za opiekę i nauczycielom za cierpliwość i trud włożony  w edukację. W imieniu społeczności uczniowskiej, maturzystów pożegnał przewodniczący samorządu uczniowskiego - Wojciech Krawczyk. W tej nietypowej formule spotkania wzięło udział całe grono pedagogiczne i wszyscy uczniowie kończący szkołę.  Spotkanie poprowadził wicedyrektor Marek Łata i mimo dużej liczby uczestników przybiegło ono bez żadnych problemów technicznych. 

`001

praktyki-zagraniczne

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip