Sportowy i kolorowy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lipsku

dzienkobiet 2020Uczniowie przebrani i kolorowi, nauczycielki w kwiatowych stylizacjach, a nauczyciele w barwnych koszulach.


Tak obchodzono w szkole Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.  Od rana na sali gimnastycznej odbywały się warsztaty fitness, prowadzone przez p. Ewę Gołdę oraz pokaz tańców ludowych prezentowanych przez zespół POWIŚLAKI ze Szkoły Podstawowej w Lipsku. Uczniowie mieli także możliwość sprawdzenia analizy składu ciała, badanie przeprowadziła dietetyk,  p.Katarzynę Dygas. Nauczyciele  przyłączyli się do świętowania poprzez założenie przez Panie sukienek w kwiaty i kolorowych koszul przez Panów. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem i wręczeniem dyplomów.

praktyki-zagraniczne

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip