STUDNIÓWKA 2020

studniowka 2020Tradycyjnym polonezem i walcem nasi maturzyści rozpoczęli Bal Studniówkowy. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Lipsku już kolejny rok bawili się w Zajeździe Gołębiowskim.

Otwierający uroczystość dyrektor Mieczysław Mejzner nawiązał do wielu sukcesów w konkursach i olimpiadach  maturzystów z liceum i technikum. Starosta lipski – Sławomir Śmieciuch życzył młodzieży udanej zabawy  i sukcesów na maturze. Przygotowana przez rodziców uroczystość trwała do rana i na długo pozostanie w pamięci abiturientów.

   

praktyki-zagraniczne

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip