WYCIECZKA DO WARSZAWY KLASY I LOP

wycieczkaILOP 202022 stycznia wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym jej punktem był Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Mieliśmy okazję uczestniczyć w debacie ekologicznej. Przewodnik opowiedział nam historię sejmu w Polsce. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji o tym miejscu.

Następnie wyruszyliśmy w stronę galerii „Arkadia”, w której mieliśmy czas dla siebie. Po zakupach udaliśmy się do teatru „Buffo” na spektakl „Romeo i Julia". Przypomnieliśmy sobie tragiczną historię dwojga młodych ludzi. Opowieść Szekspira została przedstawiona w sposób bardzo nowoczesny i ciekawy. Spektakl teatralny bardzo nam się podobał, choć i tym razem nie było happy endu. Ostatnim punktem naszej podróży był Wilanów, który okazał się cudownym miejscem. Odwiedziliśmy je po zmroku. Wkroczyliśmy w przestrzeń, w której poczuliśmy się jak na królewskim dworze. Tak byliśmy zafascynowani  ogrodem światła, że część z nas została i robiła sobie zdjęcia chociaż powinniśmy już wracać. Uważamy, że każdy powinien odwiedzić to przepięknie miejsce. Po obejrzeniu Królewskiego Ogrodu Światła przyszedł czas na powrót do domu. Wracając dobrze bawiliśmy się. Śpiewaliśmy różnego rodzaju piosenki. Wycieczka była świetna. Uznaliśmy, że podczas tego rodzaju spotkań jeszcze lepiej się poznajemy.                   

Agata Cebula

   

praktyki-zagraniczne

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip