Wycieczka do Lublina

paintball 2020W ostatnim tygodniu przed świętami, 16 grudnia, klasa I LOP i ITH wraz z wychowawcami p.Anną Mejzner i  p. Beatą Michalec wybrały się na wycieczkę do Lublina z okazji minionych Mikołajek.


„Pierwszym punktem naszej wycieczki była galeria "Plaza", w której mogliśmy odpocząć po podróży. Następnie udaliśmy się do kina, gdzie obejrzeliśmy film animowany pt. "Kraina Lodu 2''. Film naszym zdaniem nie jest tylko dla dzieci i równie dobrze mogą się przy nim bawić osoby dorosłe. Dzięki tej bajce możemy uruchomić naszą wyobraźnię i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Po seansie kinowym wybraliśmy się na długo oczekiwaną grę w paintball ‘a laserowego. Przed wejściem na tor przeszkód odbyliśmy krótkie szkolenie. Czas spędzony na zabawie upłynął nam dość szybko. Po wyjściu z budynku nadszedł czas na powrót do domu. Wycieczka przebiegła  zgodnie z naszym planem, a my mogliśmy lepiej się poznać” -zrelacjonowała Amelia Kąkol.

  

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

ksztalceniepraktyki-zagraniczne

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip