INDYWIDUALNI MISTRZOWIE W STRZELANIU

srebrne muszkiety 2019Ania Walczyk i Michał Ulikowski uczniowie naszego liceum zostali indywidualnymi mistrzami w 58 Rejonowych Zawodach o "Srebrne Muszkiety" 2018/2019. Zawody odbyły się 17 kwietnia 2019r. na  lipskiej strzelnicy. Do strzeleckiej konkurencji stanęły szkoły z regionu radomskiego: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radomiu, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Nowym Mieście nad Pilicą, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach i nasza szkoła.

Drużynowo najlepszymi strzelcami byli uczniowie z Białobrzeg i uczennice z Pionek. Nagrody dla zwycięzców wręczył Radosław Kotowicz - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu, który był koordynatorem zawodów. Nasze drużyny reprezentowali: Anna Walczyk, Martyna Krawczyk, Karina Choinka oraz Michał Ulikowski, Mateusz Michalec, Jakub Mejzner, a do zawodów ich przygotowywał p.Tadeusz Pękała.

 

 

 

 

 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip