EGZAMINACYJNY SUKCES

egzaminy 2019Po raz kolejny nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie, który został przeprowadzony w styczniu 2019r. Uczniowie klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych z kwalifikacji T15 - organizacja żywienia i usług gastronomicznych uzyskali bardzo dobre wyniki:

Część pisemna- zdawalność 100%, średni wynik egzaminu 90%

Część praktyczna- zdawalność 91%, średni wynik egzaminu 87%

Uczniowie klasy IV technikum handlowego z kwalifikacji A22 - prowadzenie działalności handlowej:

Część pisemna- zdawalność 100%, średni wynik egzaminu 74%

Część praktyczna- zdawalność 100%, średni wynik egzaminu 96%

Na takie wyniki złożyła się systematyczna praca zarówno uczniów, jak i nauczycieli oraz wytrwałość młodzieży w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest zdobycie pełnych kwalifikacji do wykonywania zawodu. Jesteśmy dumni z tych wyników,  wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów egzaminacyjnych. 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip