LAUREACI KONKURSU EUROSCOLA

euroscola 2019Uczniowie trzeciej klasy liceum: Michał Ulikowski, Mateusz Michalec, Szymon Przepiórka i Olaf Rogala wzięli udział w konkursie EUROSCOLA. Laureatem finału został Mateusz Michalec. Dzięki temu sukcesowi 24 uczniów z naszej szkoły pojedzie  na 4-dniową wycieczkę po Europie i weźmie udział w debacie na forum Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Jest to już kolejny sukces naszych uczniów w EUROSCOLI.  Inicjatorem udziału uczniów w konkursie oraz ich opiekunem jest nauczyciel wiedzy o społeczeństwie p. Beata Michalec.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip