ALBERT ORZEŁ SPORTOWCEM ROKU

albertorzel 2019Albert Orzeł, uczeń 2 klasy szkoły branżowej, został sportowcem roku powiatu ostrowieckiego. Albert uczęszcza do naszej szkoły i trenuje w klubie KSZO Ostrowiec. Umiejętnie potrafi łączyć naukę ze sportową pasją. Osiągnął już bardzo dużo, jest m.in. Mistrzem Polski juniorów w wadze do 60 kg. Na początku lutego br. w Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. ogłoszono wyniki plebiscytu na Sportowca i Trenera 2018 roku w powiecie ostrowieckim. Laureatem konkursu został nasz uczeń, któremu Gratulujemy Sukcesu. 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip