WALENTYNKI 2019

walentynki 2019Walentynki – święto zakochanych i nie tylko. Tego dnia obdarowujemy się kartkami, kwiatami czy drobnymi upominkami takimi jak pluszowe misie czy koszulki. Jest to idealny dzień na wyznanie miłości naszemu obiektowi westchnień, ale także na pokazanie komuś, że nam na nim zależy. Ale kto powiedział, że jest to tylko dzień zakochanych? Single też mogą świetnie się bawić. Wypad z przyjaciółmi? A czemu by nie?

W naszej szkole także uczciliśmy ten dzień. Od 11 lutego można było wrzucać walentynki do specjalnie przygotowanej skrzynki. Ogłoszony był także fotograficzny konkurs na najlepsze zdjęcie walentynkowe. W same Walentynki także bardzo dużo się działo. Chwile spędzane na przerwach umilała muzyka, a chętne osoby mogły spróbować swoich sił w turnieju tenisa stołowego. Na najwyższym stopniu podium uplasował się Krystian Szwaja z III TI. Zaraz za nim znaleźli się Jakub Koniusz z III TI oraz Eryk Stępniewski z IV TM. Przeprowadzony został również Walentynkowy Fitnes pod kierownictwem Pani Ewy Gołdy z udziałem zespołu „Powiślaki”.Uczestnicy między innymi poznawali kroki taneczne. Na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy. W programie znalazło się też rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie walentynkowe, którego zwyciężczynią została Magda Lewandowska z klasy II LO. Poza tym można było poddać się profilaktycznym testom – „Analizator składu ciała” , które przeprowadziła Pani Katarzyna Dygas. Nie mogło także zabraknąć poczty walentynkowej. Dzień ten był też pretekstem do zapoznania się z historią tego święta, które spopularyzowało się w naszym kraju w latach 90. XX wieku.

Natalia Kąkol, kl. I LO

 

 

 

 

 

 

 

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip