Sukcesy uczniów
Z wielką radością informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało naszej szkole zaszczytny tytuł "Szkoła Odkrywców Talentów"
Wykaz uczestników olimpiad i konkursów wraz z opiekunami ZSP w Lipsku
{slider=Rok szkolny 2013/14}
08.01.2014 |
Konkurs Eduscience – II etap |
Bańcerowska Lucyna (II A) |
A. Mejzner |
16.01.2014 |
Olimpiada Wiedzy Technicznej - el. okręgowe |
Bartos Jakub (IV TM) |
Z. Kijewski |
17.01.2014 |
Olimpiada Bankowa - el. okręgowe |
Garbacz Iza (II A) |
M. Mejzner |
08.02.2014 |
Olimpiada Filozoficzna - el. okręgowe |
Wypchło Joanna (I A) |
M. Kosińska |
15.02.2014 |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – el. okręgowe |
Elwira Mróz (II B) |
B. Pałka |
31.03.2014 |
Ogólnopolski Konkurs historyczno-literacki "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni" |
Krystian Spyt (1 T) |
B. Michalec |
marzec 2014 |
Projekt edukacyjny "Polska w Unii Europejskiej" - finaliści konkursu. |
Angelika Gbiorczyk (I T) |
B. Michalec |
03.04.2014 |
"10 lat Polski w Unii Europejskiej" - finaliści konkursu. |
Angelika Gbiorczyk (I T) |
B. Michalec |
25.04.2014 |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej |
I miejsce - A. Gbiorczyk I T |
B. Michalec |
maj 2014 |
Euroscola |
Klasa I T oraz I A |
B. Michalec |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2011/12}
2012 |
Konkurs Euroscola - wyjazd do Strasburga. |
24 osoby |
B. Michalec |
2012 |
VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach - el. centralne |
Nikola Ślusarczyk (II LO F) |
M. Mejzner |
21.04.2012 |
XXIV Olimpiada Filozoficzna |
Magdalena Sosińska (II LO F) - el.centrelne |
M. Kosińska |
21.04.2012 |
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki |
Mateusz Czekaj |
A. Mejzner |
20.04.2012 |
IX Międzypowiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczny |
Piotr Burdon |
D. Stępień |
12-14.04.2012 |
XXII edycji Olimpiady Teologii Katolickiej - el. centralne |
M. Sosińska |
s.E.Sadzik |
12-13.04.2012 |
JA TITAN Zarzadzanie firmą - finał |
Kamil Magierek |
M. Mejzner |
13.04.2012 |
Konkurs "Polska tradycja w Europie" - finał - III miejsce |
Iwona Chrząstowska |
B. Michalec |
21-23.03.2012 |
VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie |
Magdalena Sosińska (II LO F) - el.centrelne |
A. Mejzner |
03.03.2012 |
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - el. okręgowe |
Magdalena Sosińska (II LO F) |
M. Kosińska |
25.02.2012 |
XLIII Olimpiady Języka Rosyjskiego - el. okręgowe |
Krystian Surowiecki (III LO F) |
E. Żabicka |
01.03.2012 |
XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości |
Magdalena Sosińska Adrian Koniusz |
E. Krasiński |
01.03.2012 |
VII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości - el. okręgowe |
Kamil Magierek (III LO F) |
M. Mejzner |
21.01.2012 |
XLI Olimpiada Biologiczna - el. okręgowe |
Małgorzata Michalec, Magdalena Sosińska |
A. Mejzner |
19.01.2012 |
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej - el. okręgowe |
Marcin Tomasik IV TM, Szymon Zięba |
Z. Kijewski |
12.01.2012 |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - el. okręgowe |
Marlena Gołąbek, Daniel Figura II LO F |
B. Michalec |
13.01.2012 |
XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - el. okręgowe |
Magdalena Sosińska, Marlena Gołąbek, Damian Koniusz z II LO F i Kamil Magierek, Patrycja Sar, Marta Łukawska z III LOF |
E. Krasiński |
2011 |
IV Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji |
eliminacje centralne Magdalena Sosińska (II LO F) finalista |
M. Mejzner |
2011 |
Konkurs na pracę pisemną NBP Polski system finansowy wobec zawirowań na światowych rynkach finansowych |
Magdalena Sosińska (II LO F) |
M. Mejzner |
2011 |
NBP Konkurs na pracę pisemną oraz slogan promujący płatności bezgotówkowe |
Magdalena Sosińska (II LO F) |
M. Mejzner |
2011 |
Konkurs "Połowinki Prezydencji" 1 miejsce wyjazd do Brukseli |
Magdalena Sosińska |
B. Michalec |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2010/11}
2011 |
Konkurs Banki w Akcji 2011 Mistrzostwa Europy |
17 drużyn - I etap |
M. Mejzner |
2011 |
Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Świata |
2 drużyny - I etap |
M. Mejzner |
2011 |
Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Europy |
10 drużyn - I etap |
M. Mejzner |
2011 |
Konkurs Zarządzania Firmą 2011 Mistrzostwa Polski |
27 drużyn - I etap |
M. Mejzner |
16.03.2011 |
V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach - finał centralny |
Magdalena Sosińska 1 LOF, Kamil Magierek 2 LOF |
M. Mejzner |
03.03.2011 |
VI Olimpiada Przedsiębiorczości - el. okręgowe |
Michał Koniar, Piotr Trysiński, Magda Mejzner, Piotr Więcław z 3 LOA |
M. Mejzner |
01.03.2011 |
XI Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - el. okręgowe |
Michał Koniar, Piotr Trysiński i Mateusz Faliszewski z 3 LOA |
E. Krasiński |
28.02.2011 |
XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - eliminacje okręgowe |
Magdalena Sosińska, Marlena Gołąbek z 1 LOF Kamil Magierek z 2 LOF |
E. Krasiński |
01.03.2011 |
V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - El. okręgowe |
Marta Żurek III LOP, Marlena Gołąbek I LOF, Magdalena Sosińska I LOF |
A. Mejzner |
12.02.2011 |
XXIII Olimpiada Filozoficzna – El. okręgowe |
Magda Mejzner III LOA, |
M. Kosińska |
29.01.2011 |
XL Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe |
Paulina Choroś II LOA |
A. Mejzner |
24.01.2011 |
XXXV Olimpiady Języka Angielskiego – el. okręgowe |
XXXV Olimpiady Języka Angielskiego – el. okręgowe |
E. Morawska |
20.01.2011 |
XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej - eliminacje okręgowe |
Marcin Tomasik III TM |
Z. Kijewski |
15.01.2011 |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - el. okręgowe |
Mateusz Faliszewski II LOA, Małgorzata Maciejewska II LOD |
B. Michalec |
13.01.2011 |
Olimpiada Wiedzy Teologicznej - el. okręgowe |
Magdalena Sosińska 1 LOF, Jacek Łyjak 3TM |
s. E. Sadzik |
13.01.2011 |
Konkursu Ministra Rozwoju Regionalnego |
Marta Żurek III LOP laureat. |
B. Michalec |
2010 |
Konkurs Matematyczny Politechniki Radomskiej |
półfinał Piotr Trysiński III LOA, Mateusz Faliszewski III LOA |
M. Mejzner |
2010 |
Konkurs na najlepszy komiks pt. "Człowiek – najlepsza inwestycja" |
eliminacje rejonowe - Klaudia Grabska II LOP - V miejsce |
B. Michalec |
2010 |
Olimpiada Zdrowego stylu Życia PCK |
Magdalena Sosińska 1 LOF, Jacek Łyjak 3TM |
A. Mejzner |
2010 |
III Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji |
eliminacje centralne - Magda Mejzner III LOA - finalista |
M. Mejzner |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2009/10}
2010 | Ogólnopolskie rozgrywki warsztatowe symulacji "Banki w akcji 2010" Laureaci (12) - Patrycja Sar, Piotr Michałek, Łukasz Mróz, Piotr Rosiak, Magda Mejzner, Kamil Magierek, Dominika Szewczyk, Wojciech Koniusz, Mateusz Faliszewski, Wojciech Michałek, Tomasz Cheba, Krystian Surowiecki Finaliści (9): Choroś Paulina, Anna Wężykowska, Wójtowicz Katarzyna, Wójtowicz Karolina, Jarosław Tłuścik, Piotr Trysiński, Mateusz Bryła, Michał Koniar, Piotr Więcław |
M. Mejzner |
2010 | Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego Fox 2010 - Piotr Trysiński 5, Piotr Więcław 4 | E. Morawska |
2010 | VII Ogólnopolski Konkurs Menadzerski UE –Magda Mejzner II LOA, Piotr Więcław, Piotr Trysiński - finał centralny IX miejsce | M. Mejzner |
2010 | 55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Mateusz Puton – el. wojewódzkie, Jacek Łyjak – el. rejonowe. | R. Boniatowska |
2010 | I Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny pod hasłem: "Profesor Mieczysław Albert Krąpiec OP - kapłan, filozof, pedagog, patriota - niestrudzony w walce o zachowanie polskiej kultury humanistycznej" - Marta Żurek 2 LOP – 1 laureat. Eliminacje szkolne –Klaudia Grabska, Krystian Makowski, Edyta Retmańczyk | A.Mejzner J. Wolak |
2010 | XXXIII zawody sportowo - obronne "Sprawni jak żołnierze" eliminacje wojewódzkie: Marlena Banaszczyk, Ilona Klechowska i Marta Tonder z 2 LOP III miejsce, Kamil Dąbrowski, Sylwester Pastuszka i Mateusz Kąkol z 1 LOP – II miejsce. | T. Pękała |
2010 | IX Konkursu "Historia i kultura Żydów polskich" - finał centralny Magda Mejzner 2 LOA - wyróżniony laureat | M. Mejzner B. Michalec |
2010 | XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – el. okręgowe - 09.04.10 Dominika Markowska, Malwina Łepecka | G. Pękała |
2010 | Europejski Konkurs Banki w Akcji - Magda Mejzner, Piotr Więcław II LOA - VII miejsce - w finale w Brukseli | M. Mejzner |
2010 | XVII Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą - Magda Mejzner 2 LOA, Krystian Surowiecki 1 LOF, Michał Koniar – VI miejsce finał centralny. Jako finaliści awansowali ponadto do Mistrzostw Świata JA TITAN 2011. 9 drużyn rywalizowało w 1/2 finału 09.04.2010. Półfinaliści zapewnili sobie awans do Mistrzostw Europy Ja TITAN 2011 |
M. Mejzner |
2010 | XXII Olimpiada Filozoficzna –El. Centralne - Magda Mejzner II LOA (10.04.10) El. Okręgowe Michał Koniar II LOA |
M. Kosińska |
2010 | IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - El. Centralne Justyna Czerniak II LOD – finalistka –Indeks Uniwersytetu Opolskiego |
A. Mejzner |
2010 | IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach (18 - 19.03.10) eliminacje centralne - Mateusz Faliszewski II LOA, Piotr Więcław II LOA, eliminacje okręgowe - Dominika Krawczyk II LOA, Marta Łukawska I LOF, Mateusz Bryła II LOA, Joanna Patyk II LOA, Piotr Rosiak II LOA, Michał Kwaśnik III LOA (12 - 13.03.2010) |
M. Mejzner |
2010 | X Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - el. okręgowe Malwina Łepecka IV T, Michał Koniar II LOA i Iwona Szewczyk (2.03.2010) | E. Krasiński E. Piasecka |
2010 | XIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - el. okręgowe Mateusz Faliszewski II LOA, Kamil Gorczyca III LOD (30.01.2010) |
B. Michalec |
2009 | XXXIX Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe –Anna Kwiecień III LOA, Paulina Choroś II LOA (23.01.2010) | A. Mejzner |
2009 | XXXVI Olimpiada Wiedzy Technicznej - eliminacje okręgowe –Marcin Tomasik II TM (22.01.2010) | Z. Kijewski |
2009 | XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej - eliminacje okręgowe - Justyna Szarpak Dominika Markowska, Malwina Łepecka IV T Michał Kwaśnik.III LOA (06.01.2010) |
E. Krasiński M.Mejzner |
2009 | Europejski Konkurs Banki w Akcji (kapitanowie Magda Mejzner II LOA, Piotr Trysiński II LOA, Michał Koniar II LOA, Michał Kwaśnik III LOA) - ¼ finału | M.Mejzner |
2009 | Europejski Konkurs Zarządzania Firmą (kapitan Karolina Wójtowicz II LOA) - ¼ finału | M.Mejzner |
2009 | VII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ 2009/2010. – Jacek Łyjak II TM – II etap | M. Sowa |
2009 | Olimpiada Zdrowego stylu Życia PCK - eliminacje rejonowe - Ewelina Kostka III LOA |
A. Mejzner |
2009 | II Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji eliminacje centralne - Piotr Więcław II LOA - finalista eliminacje okręgowe - Magda Mejzner II LOA |
M. Mejzner |
2009 | Konkurs komiks "Zwierzęta świata" - Magda Mejzner laureat II LOA | M. Mejzner |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2008/09}
2009 | Finał Ogólnopolskiego Konkursu Banki w Akcji - awans do Etapu Międzynarodowego (Michał Koniar, Piotr Trysiński, Łukasz Mróz, Magda Mejzner, Piotr Więcław, Michał Kwaśnik, Mateusz Bryła, Piotr Rosiak, Jarosław Tłuścik). | M. Mejzner |
2009 | VI Mistrzostwa Wiedzy WSB Radom - finalista Piotr Trysiński 1 LOA w kategorii "Historia Polski i świata po II Wojnie Światowej. | |
2009 | Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2008 - nagrodzeni Magda Mejzner, Piotr Trysiński, Piotr Więcław 1 LOA | E. Morawska |
2009 | Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny - udział w eliminacjach rejonowych (Bulikowski IIIr, Łyjak 1 TM, Grabski 2 LOP) | Z. Kijewski |
2009 | XXXII Eliminacje Wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" III miejsce drużyna dziewcząt Walczyk, Pryciak, Banaszczyk) | T. Pękała |
2009 | III Miedzypowiatowy Konkurs Omnibus "Tajemnica powietrza" Anna Kwiecień 2 LOA - III miejsce |
I. Patyk |
2009 | VI Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski) - Karolina Łata 3 LOD –II miejsce |
B. Badzioch |
2009 | XXXII Eliminacje Rejonowe Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" IV miejsce drużyna chłopców | T. Pękała |
2009 | XLVIII Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2009" (El. rejonowe) III miejsce drużyna chłopców, III miejsce drużyna dziewcząt |
T .Pękała |
2009 | XVI Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą - awans do ¼ finału Marta Wójcik, Patrycja Rusin, Kamila Nowak - z 2LOA Piotr Trysiński, Michał Koniar, Jarosław Tłuścik z 1 LOA Magda Mejzner, Katarzyna Wójtowicz, Karolina Wójtowicz z 1LOA |
M .Mejzner |
2009 | XXIV Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna Awans do finału: Beata Misiak, Anna Kwiecień, Karolina Łata |
A. Mejzner |
2009 | Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli) Laureat: Michał Kwaśnik, Justyna Urbańska |
B. Michalec |
2009 | Konkurs Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego - "Karol Darwin - fascynacja przyrodą" - Wyróżnienia: Sylwia Zakonek, Beata Misiak | A. Mejzner |
2009 | XIX Olimpiada Teologii Katolickiej –El. Diecezjalne - Jacek Łyjak, Aleksandra Stępniewska | s. J. Wolak ks. S. Olak |
2009 | IX Olimpiada Wiedzy o regionie i Przedsiębiorczości –El. Okręgowe – Monika Pietrzkiewicz, Tomasz Grabski, Kamil Gorczyca, Marlena Lichota, Anita Kalinowska | E. Krasiński |
2009 | XXI Olimpiada Filozoficzna –El. Okręgowe - II etap ustny - Magda Mejzner | M. Kosińska |
2009 | XXXVIII Olimpiada Biologiczna - El. Okręgowe –Anna Kwiecień - wyróżniona praca badawcza | A. Mejzner |
2009 | XXXV Olimpiada Historyczna El. Okręgowe - Marlena Lichota | J. Kaczor |
2009 | XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej El. Okręgowe –Marlena Lichota | E. Krasiński |
2008 | I Olimpiada Wiedzy o Finansach –Banki w Akcji (El. Centralne): Laureatka Magda Mejzner, finaliści Kamila Nowak, Piotr Więcław | M. Mejzner |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2007/08}
2008 | Konkurs papieski "Nauka Jana Pawła II w moim życiu" Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie – Konkurs literacki: Katarzyna Sowa I miejsce, Justyna Furga - III miejsce, Konkurs plastyczny - Kamila Jaśkowska –wyróżnienie. | L. Bzymek - Stępnikowska |
2008 | Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli) Laureat: Karolina Łata |
B. Michalec |
2008 | Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski) - II miejsce Karolina Łata | B. Badzioch |
2008 | Konkurs plastyczny - " Praca leśnika - pomaganie zwierzętom leśnym" Sylwia Zakonek –wyróżnienie (Nadleśnictwo Zwoleń) |
A. Mejzner |
2008 | XXXI Eliminacje Wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" IV miejsce drużyna chłopców, II miejsce drużyna dziewcząt | T. Pękała |
2008 | XLVII Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2008" (El. rejonowe) I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt |
T. Pękała |
2008 | II Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o " Złotą łuskę" pod patronatem Prezydenta m. St. Warszawy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty Dominika Szymańska I miejsce w kategorii dziewcząt (95/100) |
T. Pękała |
2008 | Międzypowiatowy konkurs matematyczny (klasa II LOA) | A. Winiarczyk |
2008 | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - El. Rejonowe Monika Szewczyk | L. Bzymek - Stępnikowska |
2008 | VIII Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - El. okręgowe Łukasz Krzos, Aneta Markowska, Dominika Szymańska |
E. Krasiński |
2008 | Historia i kultura Żydów Polskich –finał VIII edycji konkursu Magdalena Lasek | J. Kaczor |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2006/07}
2007 | Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli) Laureaci: Michał Kosanowski, Dominika Maciejewska, Dominika Rutkowska |
B. Michalec |
2007 | XXII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna Finaliści: Karolina Faber, Anna Wiosna, Justyna Ambrozik |
A. Mejzner |
2007 | XXX Eliminacje międzyszkolne Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt | T. Pękała |
2007 | Międzypowiatowy konkurs matematyczny | A. Winiarczyk |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2005/06}
2006 | XXI Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna finalista: Sylwia Przybylska | M. Góralska |
2006 | Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. rosyjski) Joanna Knez, Anna Czerwonka |
E. Żabicka |
2006 | Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. angielski) 1, 3 i 5 miejsce (Joanna Sałek, Szymon Wach) |
D. Puton |
2006 | Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej (j. niemiecki) - Pikus Milena |
W. Surowiecka |
2006 | XLV Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety 2006" (El. Międzyszkolne) I miejsce drużyna chłopców, I miejsce drużyna dziewcząt |
T. Pękała |
2006 | XXIX Eliminacje wojewódzkie Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" | T. Pękała |
2006 | Historia i kultura Żydów Polskich – finał VII edycji konkursu Karolina Faber |
J. Kaczor |
2006 | II Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny Brodalka Elżbieta, Sylwia Przybylska, |
B. Łojek |
2006 | Konkurs j. angielskiego Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec Elżbieta Brodalka - finalistka |
D. Puton |
2006 | Konkurs fizyczny Lwiątko | I. Patyk |
2006 | Konkurs Recytatorski Radom Maciej Kurowski | B. Pałka |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2004/05}
2005 | Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (nagroda wyjazd do Brukseli) Laureaci: Damian Witczak, Ewelina Ciupa, Kamil Kozieł |
B. Michalec |
2005 | XX Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna finaliści: Elżbieta Brodalka Anna Gajewska, Łukasz Jaworski |
M. Góralska A. Mejzner |
2005 | XXXIV Olimpiada Biologiczna El. Okręgowe Łukasz Jaworski | A. Mejzner |
2005 | Konkurs plastyczny - "Zagrożenia lasu - przegląd" Wojciech Pałka | A. Mejzner |
2005 | Eliminacje centralne XXVIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" grupa chłopców Eliminacje wojewódzkie XXVIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" grupa dziewcząt 5 miejsce |
T. Pękała |
2005 | XXXI Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Ewa Pietuszko | J. Kaczor |
2005 | II Konkurs Języka Angielskiego PWSBiA Warszawa Monika Sosnowska, Aleksandra Jaworska |
B. Badzioch |
2005 | Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec II miejsce - finalistka Magdalena Wójcik |
B. Badzioch |
2005 | XII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" finał regionalny | I. Patyk M. Senderowska |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2003/04}
2004 | VIII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej – Eliminacje Okręgowe: Justyna Kędziora, Michał Brodalka | B. Michalec |
2004 | XXXIII Olimpiada Biologiczna Eliminacje Okręgowe: Puton Kinga, Mężyk Karolina |
A. Mejzner |
2004 | Historia i kultura Żydów Polskich – finał VI edycji konkursu Ewa Pietuszko |
J. Kaczor |
2004 | Finał Europejskiego Konkursu Językowo - Informatycznego "E - agle" WSL Częstochowa Magdalena Wójcik |
B. Badzioch |
2004 | XXX Olimpiada Wiedzy technicznej - Gierasiński Krzysztof | Z. Kijewski |
2004 | O XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego Bukowska Marzena, Biernacki Michał |
E. Żabicka |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2002/03}
2003 | XLVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk | L. Bzymek - Stępnikowska |
2003 | O XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego El. Okręgowe Bukowska Marzena, Anna Grabarczyk | E. Żabicka J. Niebrzydowska |
2003 | VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Eliminacje Okręgowe:Justyna Kędziora, Michał Brodalka | B. Michalec |
2003 | Olimpiada wiedzy o integracji europejskiej WSBiP w Ostrowcu Św.: Witczak Magdalena, Szwagierek Paweł |
B. Michalec |
2003 | XVIII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - Eliminacje wojewódzkie - finaliści Mróz Aldona, Mazurkiewicz Karol Brodalka Michał |
A. Mejzner M. Góralska |
2003 | Konkurs "Kangur Matematyczny" wyr. El. Okręgowe - Aleksandra Jaworska | K. Lidak |
2003 | VI Festiwal Piosenki Ekologicznej "Grajmy w zielone" III miejsce | A. Delecka - Bury |
2003 | XIV Olimpiada Ochrony Środowiska finaliści: Mazurkiewicz Karol, Jaworski Łukasz |
A. Mejzner |
2003 | VIII ogólnopolski Konkurs ornitologiczny "Miłośnicy ptaków - na start" Laureat: Paweł Matysiak Finaliści: Łukasz Farkowski, Beata Kościelniak |
A. Mejzner M. Góralska |
2003 | XXXII Olimpiada Biologiczna Eliminacje Okręgowe: Mężyk Karolina, Kozłowska Magdalena, Sobulska Anna |
A. Mejzner |
2003 | Olimpiada Ochrony Środowiska Eliminacje Okręgowe: - Karol Mazurkiewicz, Łukasz Jaworski | A. Mejzner |
2003 | Eliminacje wojewódzkie XXVI Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" II miejsce grupa chłopców, IV grupa dziewcząt | T. Pękała |
2003 | XX Regionalny Konkurs matematyczny II etap Walewski | M. Mejzner |
2003 | Konkurs j. angielskiego Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Ostrowiec - Etap okręgowy Aleksandra Pęksyk | B. Badzioch |
2003 | XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego – El. Okręgowe - Anna Grabarczyk, Marzena Bukowska | E. Żabicka |
2003 | Praca z fizyki cząstek XVIII Ogólnopolski Konkurs | I. Patyk |
2003 | XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Kędziora Justyna | J. Mazur |
2003 | XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej –El. Okręgowe Monika Gierasińska, Monika Burek, Agnieszka Małaczek, Barbara Kamińska, Ewelina Ruchaj, Kamil Kozieł, Mariola Piątkowska, Agnieszka Pastuszka, Sylwia Rębiś | A. Sulima - Pęksyk |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2001/02}
2002 | Olimpiada "Pro Medicus" El. Okręgowe - Karolina Mężyk, Anna Sobulska, Magdalena Kozłowska | A. Mejzner |
2002 | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk | W. Balcerowski |
2002 | Ogólnopolska Olimpiada proekologiczna Ekologia i ekonomia - finaliści - Borowski Kamil, Gierasińska Monika, Mazurkiewicz Karol, Pęksyk Aleksandra Geografia i ekologia - finaliści: Madejski Kamil, Krasiński Wojciech, Szymanowska Magdalena |
A. Mejzner |
2002 | Ogólnopolski młodzieżowy turniej turystyczno - krajoznawczy - VI miejsce El. Wojewódzkie (Michał Krasiński, Paweł Morgaś, Weronika Nadolna) | I.Patyk M.Senderowska |
2002 | Eliminacje wojewódzkie XXV Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" VII miejsce grupa chłopców, VI grupa dziewcząt | T. Pękała |
2002 | XXIX Olimpiada Wiedzy technicznej El. Okręgowe Janowski Marcin | Z. Kijewski |
2002 | XVII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna El. Okręgowe - Mateusz Pisarski, Sylwia Rębiś, Małgorzata Brzozowska Ewelina Szymczyk, Tomasz Lipiec, Paweł Wójtowicz |
A.Mejzner M. Góralska |
2001 | Olimpiada ekologiczna "Kangur" laureat - Kamil Kozieł, finalista - Małgorzata Brzozowska | A. Mejzner |
2001 | XV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej –El. Okręgowe Barbara Wietrzyńska | A. Sulima - Pęksyk |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 2000/01}
2001 | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Aleksandra Pęksyk | W. Balcerowski |
2001 | XVI Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - finalista Andrzej Gruszka | M. Góralska |
2001 | II Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o AIDS - El. Woj. Anna Czerwonka | A .Jędra |
2001 | Konkurs fizyczny - półfinał wojewódzki - Karol Kozieł, Katarzyna Siwierska, Ewelina Osińska | I. Patyk |
{/slider}
{slider=Rok szkolny 1999/00}
2000 | XXXVI Ogólnopolska Olimpiada Historyczna El. Okręgowe Katarzyna Morka, Anna Kwiecień | J. Kaczor |
2000 | Eliminacje wojewódzkie XXIII Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak żołnierze" VIII miejsce grupa chłopców | T. Pękała |
2000 | VI Konkurs Ortograficzny - II miejsce Justyna Zych | Z. Podsiadło |
2000 | Olimpiada Geograficzna - El. Okręgowe - Lidia Pęksyk | M. Senderowska |
2000 | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie Kinga Kaczor | W. Balcerowski |
1999 | XIV Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna - finaliści: Monika Gontarczyk, Wojciech Schreiber, Przemysław Górecki | M. Góralska |
1999 | Wojewódzki konkurs "Homo Amaus" - finalista Michał Kakowiak | B. Borowska |
1999 | I Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o AIDS - El. Centralne Monika Potrząsaj | A. Jędra |
{/slider}