Podziękowania dla ks. Sławomira Ziółka

ziolek-2014

Niedziela 29 czerwca była ostatnim dniem służby ks. wikariusza Sławomira Ziółka w Parafii Św. Trójcy w Lipsku. Po mszy o godzinie 11.00 podziękowania złożyli m.in. przedstawiciele harcerstwa, radia oraz chóru.

Ks. Sławomir Ziółkek decyzją biskupa radomskiego Henryka Tomasika został przeniesiony do pracy w parafii katedralnej w Radomiu. Tego dnia kapłana pożegnali: przedstawiciele chóru parafialnego Jubilate Deo oraz koła żywego różańca, apostolatu Margaretka, redakcja Twojego Radia Lipsko, przedszkolaki wraz z rodzicami, harcerze i przedstawiciele PTTK oraz schola parafialna. Wśród delegacji znaleźli się uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Ks. Sławek dziękując wszystkim, zapraszał w odwiedziny do Radomia i żartobliwie wyraził nadzieję, że wzorem ks. Frączyka - byłego proboszcza parafii, który po latach powrócił do Lipska - może i jemu się poszczęści.

Relację z podziękowań można odsłuchać na stronie Twojego Radia Lipsko.

Oficjalne podziękowania dla ks. Sławomira od uczniów naszej szkoły oraz Dyrekcji i grona pedagogicznego zostały złożone podczas zakończenia roku szkolnego.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip