Apel trzeciomajowy

apel-3maj-2014

We wtorek, 13 maja o godzinie 9.35 po spotkaniu z ks. Leśniakiem w sali gimnastycznej odbył się montaż słowno-muzyczny z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Młodzież klas pierwszych i drugich zaprezentowała teatralną lekcję historii. Tegoroczny apel wzbogacony był o scenki teatralno-satyryczne. Dla zebranej publicznośći wystąpili uczniowie klasy I A oraz II T. Wokalnie wystąpiła Kasia Walczyk II T, której na gitarze akompaniowała Olga Mejzner II A. Do upamiętnienia tego ważnego wydarzenia młodzież przygotowały: Anna Mejzner oraz Danuta Stępień.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip