Spotkania z ciekawymi ludźmi: ks. Łukasz Leśniak

lesniak-2014

We wtorek, 13 maja o godzinie 8.50 w sali gimnastycznej odbył się otwarty wykład z cyklu "Spotkania z ciekawymi ludźmi", któego inicjatorką jest s. Benedykta.

Tym razem w naszej szkole gościł ks. Łukasz Leśniak – rekolekcjonista i duszpasterz młodzieżowy z diecezji rzeszowskiej. Temat tegorocznej prelekcji brzmiał: "Nałogi, a wolność w perspektywie kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła".
Podczas godzinnego wykładu ksiądz opisywał negatywne działanie alkoholu na człowieka, podkreślając skutki jego nadużywania w oparciu o historie z życia wzięte oraz humorystyczne anegdoty. Profilaktyczna lekcja miała na celu pokazanie jak mocno uzależnienie od mocniejszych napojów niszczy zasady moralne i funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie czy rodzinie.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalceniedeklaracja1

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip