Fitness z przedszkolakami

przedszkolaki-2014

We wtorek, 11 lutego w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się walentynkowe spotkanie fitness z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego Samorządowego w Lipsku.

Zajęcia z trzy- i czterolatkami rozpoczęły się o 9.50 i potrwały do 10.30. Zajęcia poprowadziła sama pomysłodawczyni przedsięwzięcia, instruktor fitness Ewa Gołda. W przeprowadzeniu spotkania asystowały dziewczęta z klasy II T oraz IV T.
W drugiej części, od 12.10 do 13.00, na parkiecie spotkały się pięcio- i sześciolatki, gdzie pomoc zapewniła grupa dziewcząt z I A.
Spotkanie odbyło się ramach programu „Ruch dla zdrowia”, którego celem jest zachęcenie małych dzieci do sportu.

Dzieci wykazały się bardzo dużymi umiejętnościami rytmicznymi oraz koordynacją ruchu – w szczególności te nieco starsze. Podopieczni przedszkola złapali szybki kontakt z naszą młodzieżą, natomiast dziewczęta z liceum ogólnokształcącego oraz technikum z ogromnym zaangażowaniem i pasją pomagały w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu zajęć.

Ewa Gołda, instruktor tańca fitness

Blok obejmował zabawy taneczno-rytmiczne (grupa młodsza) oraz zajęcia fitness – aerobik (grupa starsza). Pomoc w organizacji przedsięwzięcia zapewnili pracownicy przedszkola.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip