Dyskoteka karnawałowa

dyskoteka-karnawal-2014

W środę, 5 lutego w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się szkolna dyskoteka karnawałowa. Zabawa rozpoczęła się o 18.00 i trwała cztery godziny. Młodzież miała okazję pobawić się wspólnie w karnawale.

Na dyskotekę udało się ponad 60 uczniów naszej szkoły. Zabawę poprowadzili: Grzegorz Jakubczyk oraz Kamil Krawczyk. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy dla uczniów szkoły i wzajemnej integracji. Największą popularnością na parkiecie cieszyły się polskie utwory z gatunku disco.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip