Dyskoteka szkolna

dyskoteka-2013

W czwartek, 28 listopada w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się dyskoteka szkolna. Uzbierano ponad 180 zł na podarunki mikołajkowe dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie.

Zabawa ostatkowa rozpoczęła się o 18.00 i potrwała nieco dłużej niż zaplanowano – do 22.20. Na dyskotekę udało się ponad 90 uczniów naszej szkoły. Oprawą muzyczną zatroszczył się Kuba Długoszek z III WR. Była to doskonała okazja do integracji nie tylko dla klas pierwszych, ale także wszystkich klas. Pozytywne opinie dodają inspiracji do zorganizowania kolejnej zabawy – w karnawale.
Fotorelacja z imprezy pochodzi już z ostatniej godziny zabawy.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip