Wystawa "Pułkownik Czachowski i jego ludzie"

czachowski-2013

Od poniedziałku, 25 listopada przez cztery dni w holu głównym naszej szkoły można było oglądać wystawę poświęconą Dionizemu Czachowskiemu, która została przygotowana przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipskiej "Powiśle". Materiały zostały przygotowane w ramach projektu "Patriotyzm Jutra", finansowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Oprócz możliwości obejrzenia rollupów na przerwie, wybrane klasy spotykały się przy wystawie na lekcjach historii.
Wystawę zorganizował Marek Łata.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip