Zbiórka krwi

zbiorka-krwi-11-2013

W wtorek, 5 listopada od 8.15 do 13.30 w holu głównym internatu odbyła się akcja poboru krwi w ramach kampanii społecznej "Twoja krew - moje życie" prowadzonej przez Narodowe Centrum Krwi.

Tym samym nasza szkoła zapoczątkowała swój udział w III edycji konkursu "Szkoła przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu". Do Radomia pojechało 22 litry krwi, którą pozyskano od 49 osób. Uczniowie naszej szkoły stanowili aż 53% spośród wszystkich krwiodawców w tym dniu.
Organizatorami akcji byli: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu, Komenda Hufca ZHP w Lipsku, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Lipsku oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku.
Patronat medialny obejęło Twoje Radio Lipsko.

praktyki-zagraniczne

edziennik

naukazdalna

 

praktyki-zagraniczne

 fundusze1

 

internat 01

 

ksztalcenie

100latniepodle

liceum-roku-2014

starostwo-powiatowe

twoje-radio-lipsko

lck

parafia-lipsko

rodzina-szkol

lck

fmp

nbportal

oke

strzelec

youtube-logo

bip